Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6374
Stary 23.08.2011, 22:24
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Kowalczyk powinien komentować z wiarą a nie jak kibic kuchenkorza. Co z tego że był obiektywny. Ale jak bylismy niedaleko od LM to siedział cicho bo nie miał się na kim wyrzyć. Komentarze w Polsacie były w kóło o tym samym, zero pozytywów. Do komentowania powinni wziąć Zurawkiego a nie jakiegoś Kowalczyka. Jego komentarz był irytuj ący
Pewnie, Żurawskiego, który twierdzi, że przy słupku nie powinien stać najniższy zawodnik tylko najwyższy(przy rożnych) Gość ma swoje lata a takie głupoty .......i.
Odpowiedz cytując