JrQ- napisał(a):

gdybysmy zagrali ofensywniej to bysmy z 8 - 0 przegrali
sorry, ale ten mecz idealnie odzwierciedla poziomy obu zespolow
jak dla mnie to rok temu bylismy w dupie, a teraz gramy duzo lepiej
jest progres i oto chodzi
|
Chłopie, my
powinniśmy przegrać 8:0 gdyby APOEL miał więcej szczęścia, co Ty bredzisz...