FraMat napisał(a):

uważajcie na bany...
komenatrze mile widziane, ale jak masz wyzywac piłkarzy czy trenera, zastanów się 3 razy zanim napiszesz posta
|
a komentatorów można wyzywać?
Jeśli tak do to do grona węgrzyna i kołtonia dorzucam kowalczyka
xxycyzewedxsa!