Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6370
Stary 23.08.2011, 22:22
farben napisał(a):Wyświetl post
APEL KIBICÓW: nigdy więcej Kowalczyka na meczach Wisły!

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...588f1835,1,3,8

Panowie, nie wiem kto to pisał, ale poprzyjmy apel. Ok, przegraliśmy, byliśmy słabsi, ale to, co wyprawiał Wojciech Kowalczyk było żenujące. Zaprezentował się jako zwykły kibic Legii, a nie profesjonalny komentator telewizyjny. Ten człowiek cieszył się, że APOEL prowadzi i autentycznie smucił się, gdy wydawało się, że będzie poza LM.
Poprzyjmy apel, nie bez powodu ten serwis opublikował wpis o Kowalczyku. Jak zrobimy akcję, napiszą o tym media, dowie się o tym Polsat. Nie chcemy Kowalczyka na Wiśle!!!!!!!!!!!!!
bzdura, byl obiektywny
Odpowiedz cytując