Mixu napisał(a):

|
Bez przesady. Co to za apele na temat Kowalczyka? Co by nie było gość miał rację i nie zauważyłem u niego jakichś złośliwych komentarzy. Był bardzo obiektywny a że Wisła chuja grała to co innego..Radzę trochę ochłonąć a nie szukać obiektu do wyżycia się..
|
Kowalczyk powinien komentować z wiarą a nie jak kibic kuchenkorza. Co z tego że był obiektywny. Ale jak bylismy niedaleko od LM to siedział cicho bo nie miał się na kim wyrzyć. Komentarze w Polsacie były w kóło o tym samym, zero pozytywów. Do komentowania powinni wziąć Zurawkiego a nie jakiegoś Kowalczyka. Jego komentarz był irytuj ący