Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6360
Stary 23.08.2011, 22:20
Ale co wy mowicie o zgraniu? Ta druzyne Maaskant tworzy juz ponad rok czasu...a stylu nie ma zadnego. Brakuje jakosci, bo technika nasi ustepowali znacznie rywalom. Budzety podobne, a na boisku to byla deklasacja. A co do gry w fazie grupowej LM...przeciez liczyl sie tylko awans, bo wiadomo, ze w grupie dostawalibysmy srednio 4 czy 5 brameczek na mecz(mielibysmy 2 potegi europejskie). Chodzilo o kaske, zaprezentowanie sie na europejskich salonach, a nie awans dalej.
Odpowiedz cytując