4fan_player napisał(a):

|
Brawo dla Czarka Wilka za wypowiedź dla Polsatu. Po takim wysiłku i przegranej bardzo rzetelnie ocenił ten mecz. Życzę takiej kultury wypowiedzi wszystkim zawodnikom Wisły. Jestem pod wrażeniem.
|
W Nsporcie tak samo. Widać ze Towarzysz Wilk to inteligentny facet.