Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12914
Stary 23.08.2011, 22:19
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Czarka Wilka za wypowiedź dla Polsatu. Po takim wysiłku i przegranej bardzo rzetelnie ocenił ten mecz. Życzę takiej kultury wypowiedzi wszystkim zawodnikom Wisły. Jestem pod wrażeniem.
W Nsporcie tak samo. Widać ze Towarzysz Wilk to inteligentny facet.
Odpowiedz cytując