Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6358
Stary 23.08.2011, 22:19
Byli o klasę lepsi. Może bramki padły frajersko, ale jak nie tak to inaczej by nam wcisnęli. Mam nadzieję, że trener zostanie i spokojnie zacznie się budowanie drużyny. Tyle, że do tego trzeba kasy. Minimalistyczne podejście znów spaliło na panewce. Trzeba zainwestować kilka milionów czy wyciągnąć kilkadziesiąt. Brutalna rzeczywistość.
What's new?

Odpowiedz cytując