|
Byli o klasę lepsi. Może bramki padły frajersko, ale jak nie tak to inaczej by nam wcisnęli. Mam nadzieję, że trener zostanie i spokojnie zacznie się budowanie drużyny. Tyle, że do tego trzeba kasy. Minimalistyczne podejście znów spaliło na panewce. Trzeba zainwestować kilka milionów czy wyciągnąć kilkadziesiąt. Brutalna rzeczywistość.
|