Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4280
Stary 23.08.2011, 22:19
Baala napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym tylko tutaj zaapelować do Pana Bogusława Cupiała o brak nerwowych ruchów z jego strony. Drużyna jest tylko budowana od roku. Dziś Apoel był piłkarsko lepszy i widać że to drużyna która była montowana spokojnie długi czas. Jeśli będziemy konsekwenti to w końcu wejdziemy do LM, tylko musimy podąrzać dalej wyznaczoną drogą. Licze że Maaskant i Vlackx dostanie kolejną szanse by o LM zawalczyć za rok jeszcze silniejszym.
Nie no bez przesady - Liga Europejska to byl plan minimum i nie ma mowy o zwoleniniu Maaskanta. Trzeba czasu zeby zrobic druzyne - w rok to mozemy pomarzyc.
Odpowiedz cytując