Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6353
Stary 23.08.2011, 22:18
willow napisał(a):Wyświetl post
Ja się zgadzam z kotem, przegrać można zawsze, to tylko sport. Ale to, co odwaliła dzisiaj Wisła, to jakaś patologia futbolu. Czy Waszym zdaniem 11 piłkarzy na własnej połowie z mistrzem Cypru to taktyka? Czy bezmyślność?

I proszę mi tu nie pisać, że brakło 3 minut, bo proszę sobie policzyć, ile okazji miał APOEL wcześniej. To oni mieli pecha, nie my.
gdybysmy zagrali ofensywniej to bysmy z 8 - 0 przegrali
sorry, ale ten mecz idealnie odzwierciedla poziomy obu zespolow
jak dla mnie to rok temu bylismy w dupie, a teraz gramy duzo lepiej
jest progres i oto chodzi
Odpowiedz cytując