willow napisał(a):

Ja się zgadzam z kotem, przegrać można zawsze, to tylko sport. Ale to, co odwaliła dzisiaj Wisła, to jakaś patologia futbolu. Czy Waszym zdaniem 11 piłkarzy na własnej połowie z mistrzem Cypru to taktyka? Czy bezmyślność?
I proszę mi tu nie pisać, że brakło 3 minut, bo proszę sobie policzyć, ile okazji miał APOEL wcześniej. To oni mieli pecha, nie my.
|
gdybysmy zagrali ofensywniej to bysmy z 8 - 0 przegrali
sorry, ale ten mecz idealnie odzwierciedla poziomy obu zespolow
jak dla mnie to rok temu bylismy w dupie, a teraz gramy duzo lepiej
jest progres i oto chodzi