Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6352
Stary 23.08.2011, 22:18
irman napisał(a):Wyświetl post
Yyyy a przepraszam jaka była taktyka? Bo ja widziałem "dwie zdrowaśki i ekspediuj" i nic poza tym. Mamy grać kontratak gdy w ogóle grać go nie potrafimy? Kontratak z wolnym jak czołg Genkowem? Trzech podań nie potrafiliśmy wymienić a graliśmy z jebanym mistrzem Cypru a nie MU. Ten mecz to kompromitacja Maaskanta i nic więcej.

No to trzeba było popatrzeć jak ww meczu w Krakowie oraz jak w dzisiejszym meczu do momentu straty bramki nasi nie pozwalali nic Apoelowi zrobić z piłką. Doskakiwali do przeciwnika z piłką, blokowali piłkarzy wybiegających na pozycję itp.

To była dobrze zorganizowana obrona Częstochowy, ale się posypała po głupiej bramce.

Jasne, Apoel miał piłkę, ale w Krakowie nie zrobił z nią nic.

Dzisiaj robił nieco więcej, ale z piłką zbytnio się do bramki naszej nie zbliżał.

Jedyne co mnie dziwi, to dlaczego Małecki stał na krótkim słupku - ale trudno za coś takiego mieć duże pretensje do trenera.

ps. jakby Małecki nie kozaczył że chce zostać bohaterem, tylko podał piłkę do Genkowa tak gdzieś w 12 minucie, to byś miał kontratak.

Aha, fakt jest taki, że nasi dzisiaj zagrali słabiej, niż by mogli, ale to nie znaczy, że Maaskant coś temu zawinił.

crazykaro - Sobol miał kilka poważnych strat, chyba kondycyjnie nie wydolił.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 23.08.2011 o godz. 22:21.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując