Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12913
Stary 23.08.2011, 22:18
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla Czarka Wilka za wypowiedź dla Polsatu. Po takim wysiłku i przegranej bardzo rzetelnie ocenił ten mecz. Życzę takiej kultury wypowiedzi wszystkim zawodnikom Wisły. Jestem pod wrażeniem.
Bedziemy mieli swietnego kapitana w przyszlosci
Odpowiedz cytując