Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6347
Stary 23.08.2011, 22:16
nesta napisał(a):Wyświetl post
....a dokladnie, dokladnie to samo co pisalem przed meczem: nie mozna sie bronic przez 90 min, bo wiadomo bylo, ze cos wpadnie, akcenty musza byc rozlozone na atak i obrone, bo raz - mielismy zaliczke i dwa, nie gralismy z Barcelona.

Rozczarowany jakos bardzo nie jestem, bo niestety albo sie inwestuje i sie ma wyniki albo sie siega po pol srodki i z wielka łaską wydaje 500tys Euro na wzmocnienia. A jak sie patrzy na Spartak czy na ten Apoel to niestety kazdy milion w grze tych pilkarzy WIDAC. I dopoki Cupial tego nie zrozumie tak to sie bedzie konczyc. I juz nie zaluje, bo jak ktos sie od 11 lat nie nauczyl, ze w pilce na dluzsza mete PIENIADZE = WYNIK to niestety niczego nie osiagnie.
Zgadzam się z pierwszym akapitem, ale z drugim już mniej - Wisła została wzmocniona na tyle na ile mogła być wzmocniona. Teraz tylko potrzeba konsekwencji w budowie zespołu.Teraz trzeba utrzymać stan posiadania na przyszły rok i w zimie dokończyć przebudowę dokładając w przyszłym roku latem maksimum 2-3 piłkarzy. Niestety - zobaczyliśmy, że Wisła potrzebuje jeszcze zmian, bo piłkarsko odstawaliśmy od APOELU, co nie znaczy, że tego spotkania nie można było rozegrać inaczej taktycznie.
Odpowiedz cytując