|
Bez przesady. Co to za apele na temat Kowalczyka? Co by nie było gość miał rację i nie zauważyłem u niego jakichś złośliwych komentarzy. Był bardzo obiektywny a że Wisła chuja grała to co innego..Radzę trochę ochłonąć a nie szukać obiektu do wyżycia się..
|