|
speedfashion dobrze pisze.
Niestety większość tu ludzi już płacze że odpadamy, że nie mamy stylu, że wina trenera, ale połowa z nich nie pamięta już jak tydzień temu wspierało trenera.
Prawda jest taka że Apoel był zespołem a nas stac tylko na akcje indywidualne. Piłkarze Apoelu grali w polu karnym piłką, zespołowo a nie indywidualnie. To im stwarzało przewagę. Byli lepsi ale i tak daleko zaszliśmy. A co do stylu to jego nie mamy już od porażki z PAO. Więc mówienie teraz że Wisła nie ma swojego stylu jest już dawno oczywiste. Zacznijcie się przyzwyczajać.
Skoro odpadli trzeba wyszukać się tu pozytywów. Skupią się na lidze, zgrają zespół, a za rok znowu spróbóją.
Z fartem
|