Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6414
Stary 23.08.2011, 22:14
JEST MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA BILETU DLA KOLEGÓW JAK NIE MAM ICH KK PILNE!!!

wiem że było dużo razy wałkowane ale już nawet nie wiem , bo z FC jak się bierze to nie trzeba dawać KK tylko poprostu nabijają
Odpowiedz cytując