Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12912
Stary 23.08.2011, 22:12
Brawo dla Czarka Wilka za wypowiedź dla Polsatu. Po takim wysiłku i przegranej bardzo rzetelnie ocenił ten mecz. Życzę takiej kultury wypowiedzi wszystkim zawodnikom Wisły. Jestem pod wrażeniem.
Odpowiedz cytując