Wyświetl pojedynczy post
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6338
Stary 23.08.2011, 22:11
Kot zgadzam się ale czy Ty nie widzisz różnicy klas ?
I piszcie sobie Cypryjczycy skoro tam jeden jest z Cypru a reszta gra już jakiś czas ze sobą. A my nawet w lidze nie jesteśmy tak zgrani i nie grający z klepki.
Odpowiedz cytując