Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
KondZIk
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
6338
23.08.2011, 22:11
Kot zgadzam się ale czy Ty nie widzisz różnicy klas ?
I piszcie sobie Cypryjczycy skoro tam jeden jest z Cypru a reszta gra już jakiś czas ze sobą. A my nawet w lidze nie jesteśmy tak zgrani i nie grający z klepki.
KondZIk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KondZIk
Znajdź inne posty napisane przez KondZIk