|
Ale spartolili.
Piłkarze - Pareiko z Maleckim pierwsza bramke, oraz cala obrona trzecia.
Maaskant - jak mozna grac cały mecz w tak głębokiej defensywie? Bramka dla Wisły pokazała, że można było zagrać inaczej.
Były bardzo dobre okazje do zdobycia gola, ale jak jeden gracz jest w polu karnym przeciwnika, to się możemy w dupę ugryć z taką grą.
Ale jestem wk...
|