Wyświetl pojedynczy post
NoRules
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6309
Stary 23.08.2011, 22:02
Nie wiem , brak mi slow... po bramce wilka myslalem ze w suficie dziure zrobie .... a pozniej ehhh.... nie wiem zalamany jestem totalnie.... Boli i to bardzo ze kolejny raz sie nie udalo. Ide sie przejść!!!!
Odpowiedz cytując