Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
NoRules
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
6309
23.08.2011, 22:02
Nie wiem , brak mi slow... po bramce wilka myslalem ze w suficie dziure zrobie .... a pozniej ehhh.... nie wiem zalamany jestem totalnie.... Boli i to bardzo ze kolejny raz sie nie udalo. Ide sie przejść!!!!
NoRules
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NoRules
Znajdź inne posty napisane przez NoRules