Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6305
Stary 23.08.2011, 22:01
Wisła się nie umie bronić.......
Ja nie wiem co ten maaskant myślał , znowu na farta....TO NIE FRAJERSKA LIGA POLSKA
Melikson i Małecki wkręcany w ziemie aż żal patrzeć..no ale w polsce gwiazdy mediów
mimo różnicy 3 klas odpadamy jak wrajerzy dając sobie wbić brame 5 min przed końcem
Odpowiedz cytując