Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6303
Stary 23.08.2011, 22:01
A p.i.e.r.d.....e tego legijnego żula , ja też myślałem że jest bardziej obiektywny, ale po tym meczu straciłem do niego szacunek. Teraz mecze bedę oglądał na "N" , nie na Polsacie . A co do meczu - potrzeba nam czasu, zgrania, kilku piłkarzy out, jest Liga Europejska- wpadnie trochę kasy- musi być dobrze
Ostatnio edytowane przez kornd : 23.08.2011 o godz. 22:03.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując