Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
bestfan
Junior Member
Od: 11.2003
Skąd: Polska
Offline
#
6298
23.08.2011, 22:00
mam nadzieję, że drużyna będzie dalej budowana i zgrywana, prędzej czy później awansujemy do tej cholernej Ligi Mistrzów
Wisła Mistrz !!
bestfan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bestfan
Znajdź inne posty napisane przez bestfan