Wyświetl pojedynczy post
bestfan
Junior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6298
Stary 23.08.2011, 22:00
mam nadzieję, że drużyna będzie dalej budowana i zgrywana, prędzej czy później awansujemy do tej cholernej Ligi Mistrzów
Wisła Mistrz !!
Odpowiedz cytując