Clanowy napisał(a):

|
No i właśnie w tym zdaniu jest cała prawda o tym dwumeczu. Moja żona stwierdziła, że głupi jestem bo klnę na Małeckiego a on oprócz zaciemniającego obraz gola w pierwszym meczu, NIC NIE ROBIŁ PRZEZ 180 MINUT. No ale dostał powołanie do kadry i pogłaskają go oglądacze TV Trwam bo pewnie miał bluzę z Ojcem Rydzykiem pod trykotem Wisły na wypadek awansu. Kutas JEDEN!!!!
|
Hehe no właśnie żartowaliśmy z Ojcem, że mimo 40C na Cyprze, Patryk koszulkę z Papieżem na pewno miał pod spodem.
Mnie wqrza, że gra samolubnie, i jest hipokrytą...Zachowuje się jak kibol i prostak, a potem ubiera koszulkę z JP2...Żal...A najgorsze w tym wszystkim jest to, że gra do dupy...
Hehe znamienne jes też to, że Smuda powoluje go wtedy kiedy ma beznadziejna forme i kiedy woda sodowa do glowy mu uderzyla...Ale coz...Juz od dawna wiadomo, ze Smuda nie wie co robi...