Wyświetl pojedynczy post
Vasquez
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków, Podwale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 23.08.2011, 22:00
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie w tym zdaniu jest cała prawda o tym dwumeczu. Moja żona stwierdziła, że głupi jestem bo klnę na Małeckiego a on oprócz zaciemniającego obraz gola w pierwszym meczu, NIC NIE ROBIŁ PRZEZ 180 MINUT. No ale dostał powołanie do kadry i pogłaskają go oglądacze TV Trwam bo pewnie miał bluzę z Ojcem Rydzykiem pod trykotem Wisły na wypadek awansu. Kutas JEDEN!!!!
Hehe no właśnie żartowaliśmy z Ojcem, że mimo 40C na Cyprze, Patryk koszulkę z Papieżem na pewno miał pod spodem.
Mnie wqrza, że gra samolubnie, i jest hipokrytą...Zachowuje się jak kibol i prostak, a potem ubiera koszulkę z JP2...Żal...A najgorsze w tym wszystkim jest to, że gra do dupy...

Hehe znamienne jes też to, że Smuda powoluje go wtedy kiedy ma beznadziejna forme i kiedy woda sodowa do glowy mu uderzyla...Ale coz...Juz od dawna wiadomo, ze Smuda nie wie co robi...
-------------------
-> Only Wisla <-
-------------------
Odpowiedz cytując