willow napisał(a):

|
Pod warunkiem, że wygramy ligę, a na to się nie zanosi
|
Taaa, bo już koronowali Lecha... No weźcie niektórzy przestańcie, bo to się nudne robi już troche. Naprawde, graliśmy w Pucharach nieźle mecze, zabrakło troche, a tutaj juz Apokalipsa nad Wisla jest... To co Cupiał sprzedaje już?