Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4277
Stary 23.08.2011, 22:00
willow napisał(a):Wyświetl post
Pod warunkiem, że wygramy ligę, a na to się nie zanosi
Taaa, bo już koronowali Lecha... No weźcie niektórzy przestańcie, bo to się nudne robi już troche. Naprawde, graliśmy w Pucharach nieźle mecze, zabrakło troche, a tutaj juz Apokalipsa nad Wisla jest... To co Cupiał sprzedaje już?
Odpowiedz cytując