Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6291
Stary 23.08.2011, 21:58
Nie ma żadnego sensu zwalać na poszczególnych zawodnikow, bo jako cała drużyna byliśmy zwyczajnie słabsi.

W dwa okienka zmieniliśmy z całą jedenastke niemalże. W rok drużyny nie zbuduje się na tyle dobrej by wygrać z dobrym europejskim zespołem. Apoel był budowany 4 lata i to było widać.
Odpowiedz cytując