|
Nie ma żadnego sensu zwalać na poszczególnych zawodnikow, bo jako cała drużyna byliśmy zwyczajnie słabsi.
W dwa okienka zmieniliśmy z całą jedenastke niemalże. W rok drużyny nie zbuduje się na tyle dobrej by wygrać z dobrym europejskim zespołem. Apoel był budowany 4 lata i to było widać.
|