Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6271
Stary 23.08.2011, 21:52
Spokój mi tu Dziewczyny!,
Trudno mieć pretensje do losu, że po prostu nie podarował nam szczęścia i cudu w jednym. Dzisiejszy awans Wisły byłby czymś z pogranicza Science Fiction. APOEL jest kompletnie poza naszym zasięgiem piłkarskim. My najdobitniej rzecz ujmując jesteśmy w porównaniu z nimi jesteśmy ogórkami.

Mnie osobiście najbardziej nie boli ta porażka tylko to, że Wisła nie ma kompletnie stylu np. w takim porównaniu do APOELU. Ja po roku pracy Maskanta mogę powiedzieć, że nie wiele w tym aspekcie zmian zauważyłem.
Odpowiedz cytując