Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6264
Stary 23.08.2011, 21:51
AZS_Lublin napisał(a):Wyświetl post
Są jakieś pozytywy z gry w LE? A no pewno:
- słabsi przeciwnicy, a więc możliwość zdobycia wiekszej ilosci pkt, a co za tym idzie napukania w rankingu klubowym (bardzo ważny aspekt!)
- mała szansa na kompromitacje w stylu: z Realem M 0:6, ManUtd 0:3, Bayern 1:5 gdyż potęgi grają w LM
w LE conajwyżej lepsza klasa średnia europy
- tańsze bilety w porównaniu z LM a więc więcej BIAŁEJ GWIAZDY na trybunach
- pewne mecze w czwartek, a wiec dla pracujących zmianowo można wcześniej ogarnąć urlop/ wolne
- zagramy w LE na luzie, bez napinki
No i zagramy na R22, a nie gdzieś u przyjaciół w Gdańsku.

Dalej budujemy drużynę i dalej myślę że mamy super dyr. sportowego ale trener mógłby być lepszy.

Potrzeba lepszego zgrania drużyny i możemy sie skupić na lidze czyli gonimy lidera !

A w LE tez powinny byc fajne mecze, ... ale jednak trochę żal ... w sumie żal bo było blisko jak w Atenach 87 minuta i ten sam dzień, cóż mówi sie trudno i kibicujemy naszej królowej polskich rzek dalej ... Po kolejne mistrzostwo i oczekując co raz lepszej gry w kolejnych meczach LE.
Odpowiedz cytując