Wyświetl pojedynczy post
Clanowy
Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6259
Stary 23.08.2011, 21:48
Dubi napisał(a):Wyświetl post
dodam tylko ze gdyby cypryjczycy musieli odrobic 2-0 czy nawewt 3-0 z Krakowa, zrobili by to .
No i właśnie w tym zdaniu jest cała prawda o tym dwumeczu. Moja żona stwierdziła, że głupi jestem bo klnę na Małeckiego a on oprócz zaciemniającego obraz gola w pierwszym meczu, NIC NIE ROBIŁ PRZEZ 180 MINUT. No ale dostał powołanie do kadry i pogłaskają go oglądacze TV Trwam bo pewnie miał bluzę z Ojcem Rydzykiem pod trykotem Wisły na wypadek awansu. Kutas JEDEN!!!!
Odpowiedz cytując