Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 23.08.2011, 21:44
Chciałbym tylko tutaj zaapelować do Pana Bogusława Cupiała o brak nerwowych ruchów z jego strony. Drużyna jest tylko budowana od roku. Dziś Apoel był piłkarsko lepszy i widać że to drużyna która była montowana spokojnie długi czas. Jeśli będziemy konsekwenti to w końcu wejdziemy do LM, tylko musimy podąrzać dalej wyznaczoną drogą. Licze że Maaskant i Vlackx dostanie kolejną szanse by o LM zawalczyć za rok jeszcze silniejszym.
Odpowiedz cytując