Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6251
Stary 23.08.2011, 21:44
do 2:1 sie emocjonowałem potem to była kwestia czasu i 3 bramki proste , bez stresu skraca zycie a szkoda zycia za to ,że druzyna słabsza w KAŻDYM aspekcie przegrywa z mocniejszą , bylismy wolni byliśmy słabi bylismy bez powea itp. trudno się mówi jak po PAO był przekręt to teraz by był jakbysmy przeszli dalej - na takie mierne zespoły nie ma miejsca w LM jest LE i na tym sie trzeba skupić .
taka dygresja kiedys była Barca , potem real potem PAO a teraz już nie mówie o Estończykach ale odpadamy z APOEL-em coś tu jest dziwnego nie sądzicie ?
Let other people be who they want to be. Remember, someday, somehow U can be in the minority ...
Odpowiedz cytując