|
;(;(;( Nie poprosti NIE NIE NIE !!!
Bo my jesteśmy z pierd... Polski w której wszystko jest na NIE
Szkoda i jeszcze raz szkodaaaa.......
Brawo za walke.Teraz musimy sobie powiedzieć prawde: Tej drużynie brakuje jakości.Zdobyć buraczane ...........MP i wyelimonować Skonto i Litex to nie problem.Tak więc Panie Vackx wzmacniamy się dalej, a nie sprzedajemy nikogo (chociaz Małeckiego bym sprzedał niestety...)
|