Wyświetl pojedynczy post
wiślak1906forever
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6250
Stary 23.08.2011, 21:44
;(;(;( Nie poprosti NIE NIE NIE !!!
Bo my jesteśmy z pierd... Polski w której wszystko jest na NIE
Szkoda i jeszcze raz szkodaaaa.......
Brawo za walke.Teraz musimy sobie powiedzieć prawde: Tej drużynie brakuje jakości.Zdobyć buraczane ...........MP i wyelimonować Skonto i Litex to nie problem.Tak więc Panie Vackx wzmacniamy się dalej, a nie sprzedajemy nikogo (chociaz Małeckiego bym sprzedał niestety...)
Odpowiedz cytując