Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
6238
23.08.2011, 21:40
milosz
napisał(a):
No właśnie i takich kibiców też na tym forum mamy, żenada .
jak bym tamtego złapał to bym mu przecież zęby wybił. nawet jeśli tak zrobił to w tym wypadku powinien siedzieć cicho. CZY WYGRYWASZ CZY NIE...
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13