Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6238
Stary 23.08.2011, 21:40
milosz napisał(a):Wyświetl post
No właśnie i takich kibiców też na tym forum mamy, żenada .
jak bym tamtego złapał to bym mu przecież zęby wybił. nawet jeśli tak zrobił to w tym wypadku powinien siedzieć cicho. CZY WYGRYWASZ CZY NIE...

Odpowiedz cytując