Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6236
Stary 23.08.2011, 21:39
Nie da sie zbudowac druzyny w rok. Sumienna praca i jedziemy dalej. Trzeba zrobic wszystko zeby za rok znalesc sie w tym samym miejscu - MP + punkty z LE i moze sie uda.
Odpowiedz cytując