Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 23.08.2011, 21:39
cartoo napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Tutaj to powinniśmy piątaka dostać (jak nie więcej). Taka przykra rzeczywistość, niestety.
dodam tylko ze gdyby cypryjczycy musieli odrobic 2-0 czy nawewt 3-0 z Krakowa, zrobili by to .
Odpowiedz cytując