Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6231
Stary 23.08.2011, 21:37
tak to jest jak się sra w gacie.. ma się zaliczkę zamiast spokojnie 3mać ją to obsrani byli od początku...
a w końcówce znów zabrakło tego co w Atenach.. wypierdalać piłkę przed siebie, a Ci co nie mają kartek kosić.. to nie znów odpuszczenie i poszło w ....ziet...


Odpowiedz cytując