|
tak to jest jak się sra w gacie.. ma się zaliczkę zamiast spokojnie 3mać ją to obsrani byli od początku...
a w końcówce znów zabrakło tego co w Atenach.. wypierdalać piłkę przed siebie, a Ci co nie mają kartek kosić.. to nie znów odpuszczenie i poszło w ....ziet...
|