|
Są jakieś pozytywy z gry w LE? A no pewno:
- słabsi przeciwnicy, a więc możliwość zdobycia wiekszej ilosci pkt, a co za tym idzie napukania w rankingu klubowym (bardzo ważny aspekt!)
- mała szansa na kompromitacje w stylu: z Realem M 0:6, ManUtd 0:3, Bayern 1:5 gdyż potęgi grają w LM
w LE conajwyżej lepsza klasa średnia europy
- tańsze bilety w porównaniu z LM a więc więcej BIAŁEJ GWIAZDY na trybunach
- pewne mecze w czwartek, a wiec dla pracujących zmianowo można wcześniej ogarnąć urlop/ wolne
- zagramy w LE na luzie, bez napinki
|