Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
Od: 11.2010
Offline
#
6223
23.08.2011, 21:34
My nie potrafimy się zmobilizować na ostatnie 4 min a co dopiero na całe 90...co wystarcza na lige, tak na LM już nie.
Konfliktowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konfliktowy
Znajdź inne posty napisane przez Konfliktowy