Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
6221
23.08.2011, 21:31
Ha !! postawilem w STS-ie na zwyciestwo Apoelu w takich rozmiarach i prosze jak ładnie mi kupon wszedł
)))))))))))))))))))
elemis1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elemis1
Znajdź inne posty napisane przez elemis1