Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6209
Stary 23.08.2011, 21:20
No to bujasz, albo masz złą pamięć Duńczycy mogli z Widzewem i powinni wygrać duuuużo wyżej niż Apoel z nami. Prowadzili 3-0 a mogli i powinni 5/7 do zera.

Kibicowanie to WIARA. Warto o tym pamiętać.
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.08.2011 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując