milosz napisał(a):

A oglądałeś ten mecz, bo mysle że jednak nie. Albo bujasz. Widzew był dużio słąbszy od rywala.
A kibicowanie wymaga wiary !!!!!!!!!
I gooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!
|
Oglądałem nie tylko ten, ale i wszystkie wczesniejsze mecze Legii w LM
