Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6208
Stary 23.08.2011, 21:17
milosz napisał(a):Wyświetl post
A oglądałeś ten mecz, bo mysle że jednak nie. Albo bujasz. Widzew był dużio słąbszy od rywala.

A kibicowanie wymaga wiary !!!!!!!!!

I gooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!
Oglądałem nie tylko ten, ale i wszystkie wczesniejsze mecze Legii w LM
Odpowiedz cytując