Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6203
Stary 23.08.2011, 21:13
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Widzew coś wtedy grał, My nie gramy NIC
A oglądałeś ten mecz, bo myśle że jednak nie. Albo bujasz. Widzew był dużo słabszy od rywala.

A kibicowanie wymaga wiary !!!!!!!!!

I gooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.08.2011 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując