Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
6202
23.08.2011, 21:12
Wasiu
napisał(a):
Jebnij sie w leb - w trybie natychmiastowym.
Te piknik, w jednej łapce trzymasz pepsi w puszce, a w drugiej orzeszki ziemne. Do tego wybiórcza na stole i tak k***a oglądasz mecz pytam sie patafianie
!!
elemis1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elemis1
Znajdź inne posty napisane przez elemis1