Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6200
Stary 23.08.2011, 21:10
milosz napisał(a):Wyświetl post
Ostani nasz awans (polskiej drużyny) to był Widzew Łódź, przegrywał na wyjeździe juz 0-3 i skończyło się na 2-3 i awansował do LM, bo u siebie wygrał jak Wisła jedną bramką. Szkoda że niektórzy kibice Wisły są tak pozbawieni chęci kibicowania własnej drużynie...
Tylko, że Widzew coś wtedy grał, My nie gramy NIC
Odpowiedz cytując