milosz napisał(a):

|
Ostani nasz awans (polskiej drużyny) to był Widzew Łódź, przegrywał na wyjeździe juz 0-3 i skończyło się na 2-3 i awansował do LM, bo u siebie wygrał jak Wisła jedną bramką. Szkoda że niektórzy kibice Wisły są tak pozbawieni chęci kibicowania własnej drużynie...
|
Tylko, że Widzew coś wtedy grał, My nie gramy NIC
