|
Brakuje to nam, gdzieś tak z 3 piłkarzy do linii pomocy umiejących pomyśleć, którym piłka by nie przeszkadzała przy nodze i tak z 2 konkretnych napastników. Z Wilkiem, Sobolem, Genkovem nie można grać w piłke na takim poziomie. Oglądam tych brudasów z Apoelu i nie wiem nawet kto jest tam defensywnym pomocnikiem, bo każdy w środkowej linii potrafi piłke przyjąć, szybko i mądrze odegrać w odróżnieniu od naszych piłkarzy.
Ale trzeba liczyć na cud. Nie zawsze lepszy gra dalej.
|