|
Ostatni nasz awans (polskiej drużyny) to był Widzew Łódź, przegrywał na wyjeździe juz 0-3 i skończyło się na 2-3 i awansował do LM, bo u siebie wygrał jak Wisła jedną bramką. Szkoda że niektórzy kibice Wisły są tak pozbawieni chęci kibicowania własnej drużynie...
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.08.2011 o godz. 22:35.
|