Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6196
Stary 23.08.2011, 21:06
Ostatni nasz awans (polskiej drużyny) to był Widzew Łódź, przegrywał na wyjeździe juz 0-3 i skończyło się na 2-3 i awansował do LM, bo u siebie wygrał jak Wisła jedną bramką. Szkoda że niektórzy kibice Wisły są tak pozbawieni chęci kibicowania własnej drużynie...
Ostatnio edytowane przez milosz : 23.08.2011 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując