Emenems81 napisał(a):

|
Nie sądziłem, żet powiem, ale brakuje nam kogoś takiego jak w Legii Luboja, kto by przytrzymał odegrał z pierwszej i z niczego zrobił coś. Na tą chwilę i Melikson jest bez formy.
|
Pisałem o tym w temacie polityki transferowej,że Ljuboje można by było sprowadzić.To jest chłop,który z zupełnie niczego robi coś,i wszystko dzięki swojej błyskotliwości.Ani Genkov,ani Biton nie są też wybitnymi technikami,a Ljuboja z resztą naszych w przodzie mógłby działać cuda.Dodatkowo doświadczenie,którego tak samo nasi snajperzy nie maja.