Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6195
Stary 23.08.2011, 21:04
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Nie sądziłem, żet powiem, ale brakuje nam kogoś takiego jak w Legii Luboja, kto by przytrzymał odegrał z pierwszej i z niczego zrobił coś. Na tą chwilę i Melikson jest bez formy.
Pisałem o tym w temacie polityki transferowej,że Ljuboje można by było sprowadzić.To jest chłop,który z zupełnie niczego robi coś,i wszystko dzięki swojej błyskotliwości.Ani Genkov,ani Biton nie są też wybitnymi technikami,a Ljuboja z resztą naszych w przodzie mógłby działać cuda.Dodatkowo doświadczenie,którego tak samo nasi snajperzy nie maja.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując