Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6193
Stary 23.08.2011, 20:59
Slabszej druzyny w IV rundzie el. do LM nie dostaniemy, wiec nastepnym razem przy takiej "potedze" chyba mozna zapomniec o awansie do fazy grupowej. Narazie to totalna kompromitacja i nie chodzi o wynik, ale o poziom gry.

Hmm, gra w LE, to raczej wylaczy nas z walki o MP, ale obym sie mylil. Fajnie, ze przynajmniej poogladamy silne druzyny przy Reymonta.
Odpowiedz cytując