|
Slabszej druzyny w IV rundzie el. do LM nie dostaniemy, wiec nastepnym razem przy takiej "potedze" chyba mozna zapomniec o awansie do fazy grupowej. Narazie to totalna kompromitacja i nie chodzi o wynik, ale o poziom gry.
Hmm, gra w LE, to raczej wylaczy nas z walki o MP, ale obym sie mylil. Fajnie, ze przynajmniej poogladamy silne druzyny przy Reymonta.
|