|
Muszą zacząć grać piłką, na ile się da. APOEL w KRK lekko siadł po 30 min. Organizmu się nie oszuka, tu też muszą. Wisła już fizycznie dobrze wyglądała. Wiem upał upałem, ale sądzę że stać ich na więcej. Na razie jest "obrona Częstochowy" - poniekąd taktyczna.
|