Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6184
Stary 23.08.2011, 20:45
Maaskant musi to poustawiać, my musimy zmoczyć głowy. 1-0 to nie koniec swiata. Apoel musi jeszcze coś strzelić a to szansa na kontrę dla nas. Zagotowały nam się głowy po pechowej bramce, ale teraz najważniejsza połowa w życiu większości grających piłkarzy. Iliev i Dudu. Dłużej utrzymywać się po piłce. Sięgnąć po siły, głębokie rezerwy, wymiotować żółcią ze zmęczenia. Więc naprzód w bój Kochany Klubie mój...!
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując